Oferty specjalne:

Muzyka na żywo

Zapraszamy codziennie
od 11:00 do 22:00
Informacje:
tel. (018) 471-22-46
Każdego dnia oferujemy muzykę na żywo, bezprzewodowy dostęp do Internetu, salę z TV (możliwość oglądania wydarzeń sportowych) oraz plac zabaw dla dzieci. Organizujemy imprezy dla firm (nawet do 200 osób).
W każdym sezonie letnim w ogródku przed pizzerią serwujemy grillowane przysmaki, które cieszą się dużą popularnością wśród naszych stałych klientów.
Atrakcje

Jedna z sal dostępnych w naszym lokalu przeznaczona jest w całości pod gustowną, klimatyczną kawiarnię. To idealne miejsce do spotkań w gronie przyjaciół.

Któż z nas nie zna smaku i zapachu świeżo parzonej kawy. Od czasu odkrycia jej ziaren w starożytnej Arabii technika parzenia tego napoju urosła do rangi swego rodzaju ceremonii.

Wyśmienitą kawę przyrządza się bowiem dobierając odpowiednie proporcje składników. Mamy nie tylko wiedzę ale i wieloletnie doświadczenie, które pomagają nam przygotowywać wspaniałą kawę według wielu różnych receptur.

McCafe

Gwarantujemy Ci, że w trakcie degustacji wychwycisz wszystkie subtelne różnice w aromacie, smaku naszej kawy i poznasz jak oddziałuje na zmysły filiżanka oryginalnej małej czarnej z charakterem.

W naszej restauracji możesz zakosztować różne rodzaje kawy pochodzące z wielu rejonów świata.

W zależności od tego jakiego rodzaju kawy szukasz przygotujemy dla Ciebie indywidualny profil smakowy:

  • łagodną z nutą tęsknoty i ciepła,
  • finezyjną o intensywnym miarowym smaku,
  • albo drapieżną, przywodzącą na myśl niebezpieczną, egzotyczną przygodę.

Naszą specjalnością jest serwowanie tradycyjnie parzonych kaw z pięknymi wzorami wykonanymi na delikatnej pianie. Nasz lokal to jedyne miejsce w Krynicy, gdzie Klienci fotografują kawę przed jej wypiciem.

Zapraszamy!

Akceptujemy karty płatnicze: Karty płatnicze
Zadzwoń do nas: (018) 471-22-46