Oferty specjalne:

Pogoda w Krynicy-Zdroju

Snow Showers

-6°C

Snow Showers

Humidity: 100%

Wind: 43.45 km/h

  • 03 Jan 2019

    Snow Showers -4°C -6°C

  • 04 Jan 2019

    Cloudy -5°C -10°C

Zapraszamy codziennie
od 12:00 do 22:00
Informacje:
tel. (018) 471-22-46
Atrakcje

Pijalnia Główna

Obowiązkowy punkt na mapie każdego turysty odwiedzającego to górskie uzdrowisko. Miejsce o specyficznym mikroklimacie i roślinności, szczególnie atrakcyjne zimą. Zawsze zielone wnętrze z kawiarniami i sklepikami. Na każdym rogu nabyć można pamiątki z Krynicy lub pocztówki.

Głównym przeznaczeniem obiektu jest oczywiście rozlewanie wód leczniczych, tak obficie występujących na tym terenie. Zuber, Jan, Józef - każda z nich ma specyficzne właściwości, wskazane są one na różne schorzenia nękające ludzi.

Góra Parkowa

Góra Parkowa położona jest niedaleko naszej pizzerii. Wystarczy przejść dosłownie przez ulicę i już znajdziemy się na ścieżce prowadzącej na tę uroczą górę. Jeśli nie mamy ochoty na przechadzkę, możemy skorzystać z wagoników kolejki, które dowiozą nas na sam szczyt. To jedna z najbardziej popularnych atrakcji w Krynicy.

Na Górze Parkowej znajdują się funkcjonujące latem zjeżdżalnie wodne oraz zjeżdżalnia pontonowa dla dużych i małych. Kawiarnia, swojska kuchnia i duże nasłonecznienie - czegóż więcej do szczęścia potrzeba?

Deptak w Krynicy

Deptak to centralna atrakcja Krynicy. Liczne ścieżki spacerowe i dodatkowe atrakcje umilą czas. To właśnie tutaj kwitnie w największym stopniu życie kulturalne miasta.

Szczególnego uroku tego miejsca doświadczyć można wieczorami, kiedy to w delikatnym świetle latarni i półmroku przechadza się alejkami wiele osób. Często słychać też muzykę płynącą z instrumentów okolicznych grajków.

Krynica-Zdrój na starej fotografii

Co jeszcze warto zobaczyć w Krynicy?

Krynica to przecież nie tylko atrakcje w centrum miasta. To przede wszystkim wspaniałe krajobrazy Beskidu, liczne szlaki piesze, trasy rowerowe czy narciarskie. Szczególnie przoduje w tym względzie rejon Jaworzyny Krynickiej.

A po dniu aktywnego wypoczynku zapraszamy na obiad lub kolację do Węgierskiej Korony. Wspólnie posłuchacie muzyki i podzielicie się wrażeniami ze swoich wypraw.

Akceptujemy karty płatnicze: Karty płatnicze
Zadzwoń do nas: (018) 471-22-46