Oferty specjalne:

Muzyka na żywo

Zapraszamy codziennie
od 12:00 do 22:00
Informacje:
tel. (018) 471-22-46
Atrakcje
PFR

Miło nam gościć Państwa w oryginalnym, choć wirtualnym wnętrzu naszej restauracji. Dokładamy wszelkich starań, aby w miłej atmosferze mogli Państwo zakosztować pysznych dań oraz ukoić zmysły w towarzystwie pięknej muzyki granej na żywo.

Nasza restauracja specjalizuje się w daniach kuchni włoskiej (pizza, spaghetti, lasagne, tagliatelle). Wszystkie potrawy, a zwłaszcza pizze sporządzane są przez naszych kucharzy według najlepszych, starych, włoskich receptur, nie używamy żadnych sztucznych półproduktów czy ulepszaczy.

W naszym asortymencie mamy bardzo duży wybór aromatycznych, tradycyjnie przyrządzanych kaw, czekolad na gorąco jak też bogaty wybór trunków.

Czy wiecie Państwo jak powstała receptura pizzy?

Pierwsze wzmianki o tak lubianej przez wszystkich potrawie pojawiły się w księgach kucharskich XIX wieku, lecz tradycja jej wytwarzania sięga starożytnej Grecji. Już wtedy podawano do degustacji możnych płaskie chlebki posmarowane oliwą i przybrane czosnkiem, ziołami, warzywami oraz mięsem.

Gdy sprowadzono do Europy pomidory, wówczas kucharze XVII wiecznego Neapolu odkryli jak wykonany z nich sos wspaniale komponuje się z pizzą.

Receptura najpopularniejszej, podstawowej wersji pizzy - "Margherity" zrodziła się w 1889 roku podczas uroczystej wizytacji Neapolu przez parę królewską. Wówczas to Marghericie von Savoyen wraz z mężem Umbertem I podano potrawę przygotowaną specjalnie na jej cześć – płaski placek z sosem pomidorowym, serem mozarellą oraz bazylią. Składniki reprezentowały narodowe barwy Włoch.

Potrawa tak przypadła do gustu królowej i jej świcie, że od tej pory pizza w tej i bogatszej składnikowo wersji stanowi jeden z fundamentalnych przysmaków europejczyków.

Od lat naszymi priorytetami są najwyższa jakość potraw, miła atmosfera oraz doskonała obsługa. Często nasza restauracja jest czynna do ostatniego gościa, a Ci lubią u nas zasiadywać. Zaufanie naszych klientów potwierdza, że spełniamy swe aspiracje i tworzymy dla Państwa wyjątkowe zakątek do zaspokojenia pokusy wszystkich zmysłów.

Konsekwentnie zdobywamy nowe doświadczenie, wiedzę i umiejętności aby ciągle zaskakiwać naszych gości. Z pasją kreujemy indywidualny, niepowtarzalny klimat oraz dopracowujemy mistrzostwo smaków.

Serdecznie zapraszamy do naszej pizzerii!

Akceptujemy karty płatnicze: Karty płatnicze
Zadzwoń do nas: (018) 471-22-46